Sağlık Görevlileri – Sağlık Personelleri – En Güncel Haber ve İlanlar

Taşeron’dan Sürekli İşçi Kadrosuna Geçen İşçilere Mayıs Ayında Çift İkramiye

Taşerondan kadroya geçen işçiler Mayıs ayı içerisinde çift ikramiye alacaklar.

Taşeron’dan Sürekli İşçi Kadrosuna Geçen İşçilere Mayıs Ayında Çift İkramiye

696 sayılı KHK ile taşerondan kadroya alınan işçiler, Ramazan Bayramı’ndan evvel iki ikramiye birden alacaklar. Giderek artan hayat pahalılığı ve yüksek enflasyon oranları karşısında maaşları eriyen işçiler bu ikramiye ile bir nebze olsun rahatlayacaklardır.


SELÇUK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Kadroya alınan sürekli işçi statüsünde çalışanlara sağlanan haklardan bir tanesi de bayram ikramiyesi oldu. Bu ikramiyeler Ramazan ve Kurban Bayramları evvelinde ödenecek. 2019 yılında ödenecek olan Ramazan Bayramı ikramiyesi, Mayıs ayı sonunda ödenecek ve toplamda 75 TL olacak. Sürekli işçilere sağlanan bir diğer ikramiye ise dört gözle beklenen Tediye. Bu ikramiye bütün işçileri kapsamıyor. Belediyelerde çalışan taşeron işçiler, Tediye ikramiyesinden yararlanamamakta. Senede 52 günlük tediye ikramiyesi alan diğer işçilere bu ücret maaşlarına göre değişiyor ve 4 taksitte ödenmekte. Sürekli işçilere ödenecek olan 2019 yılı için  tediye ödemesinin 2 taksiti yine Mayıs ayının sonunda yapılacak.  Maaş tutarına göre belirlenen tediye ikramiyesi, asgari ücretli çalışanlar için 825 TL olarak ödenecek.

SAĞLIK VE SAĞLIKÇIYA DAİR GÜNCEL HABER VE YENİ PERSONEL İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİ   VE  ‘DAN TAKİP ETMEK İÇİN LİNKLERİNİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Memur-Sen ve Hak-İş ‘ten Baskı Tepkisi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ