DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Yoğun Kar Yağışlı

N. Erbakan Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı ! En Son Kaç Puanla Kapattı ?

Necmettin Erbakan Üniversitesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere Hemşire, Diyaliz Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Psikolog, Diyetisyen, Biyolog ve Fizyoterapist alanlarına yapılan personel alım sonuçları açıklandı. Kazanan listesi, kaç puanla kazandıkları, en son kaç puanla kapattığı detayları haberimizde…

N. Erbakan Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı ! En Son Kaç Puanla Kapattı ?
02.11.2019
7.514
A+
A-

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine; Hemşire, Diyaliz Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Psikolog, Diyetisyen, Biyolog ve Fizyoterapist alanlarına yapılan personel alım sonuçları açıklandı.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 sayılı Kanunun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli personel alımına ilişkin ilanımıza müracaat eden adaylardan atanmaya hak kazananların asil ve yedek listeleri açıklanmış olup, atanmaya hak kazanan asil adayların istenilen belgeleri, 15 KASIM 2019 CUMA günü mesai bitimine kadar Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

ATAMA İÇİN İSTENİLEN BELGELER

1- Öğrenim Belgesi Örneği, 2 adet (Noter Onaylı)

2- Sağlık Kurulu Raporu, 1 asıl + 1 fotokopi ( Üniversite Hastaneleri veya tam teşekküllü Numune Hastanelerinden)

3- KPSS Sonuç Belgesi (Evrak teslimi esnasında adaylardan şifre alınarak bilgisayardan çıkartılacaktır.)

4- 8 adet vesikalık fotoğraf (Son 6 ay içinde çekilmiş)

5- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 adet (Noter Onaylı)

6- Adli Sicil Kaydı, 2 adet

7- İstenilen sertifika ve belgeler ikişer adet (noter onaylı)

8- Çalışma belgesi aslı 2 Adet

9- Vukuatlı Aile Kayıt Örneği, 2 adet (Aile fertlerinin de bulunduğu aile kayıt örneği Nüfus Müdürlüğünden alınacaktır. )

10- Mal Bildirim Beyannamesi, kapalı zarf içerisinde (form internetten temin edilip doldurulacaktır)

11- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu, 2 adet (www.konya.edu.tr adresinden Personel Daire Başkanlığı sayfasından temin edilerek, bilgisayar ortamında doldurulacaktır. Aile fertlerinin (anne, baba,, kardeş) bilgileri de yazılacak, resimli ve imzalı olacaktır.)

ÖNEMLİ DUYURU

Başvuran adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar ile güvenlik soruştuması ve/veya arşiv araştırması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunduğu tespit edilenler hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

GÜNCEL BİLGİ VE HABERLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYARAK SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YORUMLAR

  1. yeter artık dedi ki:

    torpilin içinden geçmişler ayıp ulan ayıp hak yemek bu kadar mı kolay