Sağlık Görevlileri – Sağlık Personelleri – En Güncel Haber ve İlanlar

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Ataması Yapılanların Tercihleri Hakkında Duyurusu

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Hizmet Birimlerinde İstihdam Edilmek Üzere Bakanlığımızca Ataması Yapılan Sürekli İşçilerden Tercih Alınması Hakkında Duyuru…

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Ataması Yapılanların Tercihleri Hakkında Duyurusu

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI

İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

İlimiz hizmet birimlerinde ihtiyaç duyulan hizmet alanlarında 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında istihdam edilecek olan Sürekli İşçilerden Sınavı Asil olarak kazanan ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması tamamlanan adayların Bakanlığımız tarafından İlimize ataması yapılmıştır. Ataması yapılan adayların, İlimizde ihtiyaç olan kurumlarımıza yerleştirmesi tercihlerine göre yapılacaktır.


SELÇUK ÜNİVERSİTESİ UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Tercih aşamasında ataması henüz yapılmamış kişiler tercih yapamayacak olup, ilgili kişilere sistem tarafından “kayıt bulunamadı” uyarısı verilecektir.


SELÇUK ÜNİVERSİTESİ OKUL HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Adaylarımızın yerleştirmeye esas en az 5(beş) tercih yapmaları mecburi olup, yerleştirmeler adayların sınavda aldıkları puan esas alınarak tercihlerine göre yapılacaktır. Adayların, Tercihlerini 07/05/2019 tarihi mesai bitimi saat: 17:00’e kadar yapmaları gerekmektedir. Süresi içerisinde tercih yapmayanların görev yerleri İstanbul İl Sağlık Müdürlüğümüzce doğrudan belirlenecektir. Tercih sonuçları Müdürlüğümüz resmi internet sayfasında ilan edilecektir.


SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM HEMŞİRELİĞİ UZAKTAN EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Not: Sınavı Asil olarak kazanıp ta ataması yapılmayanların, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonuçlandığında; Bakanlığımızca İlimize ataması yapıldığında Müdürlüğümüzce adaylar ile iletişime geçilecektir.

TERCİH YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İletişim: 0212 638 30 00 – 1793

SAĞLIK VE SAĞLIKÇIYA DAİR GÜNCEL HABER VE YENİ PERSONEL İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİ   VE  ‘DAN TAKİP ETMEK İÇİN LİNKLERİNİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

Kamu İşçileri, Maaşlarını Ne Zaman Alması Gerekir ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ