DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Gök Gürültülü

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı! En Son Kaç Puanla Kapattı?

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere başvuru şartlarını sağlayan ve değerlendirmeye alınan adayların yerleştirme sonuçları açıklandı.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı! En Son Kaç Puanla Kapattı?
22.01.2020
4.582
A+
A-

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) İLANI YERLEŞTİRME SONUÇLARI

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Giderleri Döner Sermaye Bütçesinden Karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun, 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre 30 Aralık 2019 tarih ve 30994 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ilanın KPSS puan sırası ve genel nitelikler esas alınmak suretiyle başvuru şartlarını sağlayan ve değerlendirmeye alınan adayların yerleştirme sonuçları ekte belirtilmiştir.

Sözleşmeli pozisyonlara yerleşmeye hak kazanan adayların, http://www.gop.edu.tr adresinden ilanından itibaren aşağıdaki belirtilen tarihlerde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

İşlemlerin tamamlanması müteakip sözleşme imzalattırılacaktır.

Asıl olarak yerleşmeye hak kazananlardan süresi içerisinde başvuru olmadığı takdirde yerine yedek olarak yerleşmeye hak kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler:

1- Yerleştirmeye Dair Başvuru Dilekçesi (Şahsen evrak tesliminde doldurulacaktır)
2- Sağlık Kurulu Raporu (Üniversite hastaneleri veya tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınmış)
3- Fotoğraf (2 Adet)
4- Askerlik Durum Belgesi (www.turkiye.gov.tr adresinden temin edilecektir)

Evrak Teslim Tarihleri : 17 Ocak – 27 Ocak 2020 tarihleri arası.

Bilgi İçin Tel: 0356 250 00 25-(1167)-(1178)-(1179)

ÖNEMLİ NOT:

22/11/2010 tarihli ve 2010/1169 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar, 31/12/2010 tarih ve 27802 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup, Ek 1. Maddesinin son fıkrasında yapılan değişiklik şu şekildedir.

(Ek:22/11/2010-2010/1169) Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.

GÜNCEL BİLGİ VE HABERLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYARAK SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.