Dolar 15,8769
Euro 16,8435
Altın 942,56
BİST 2.372,35
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Pts 25°C
Sal 25°C
Çar 25°C
Per 25°C

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak.

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı
31.12.2018
2.812
A+
A-

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ 4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesinde (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 4 (dört) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru Tarihleri : 31 Aralık 2018 – 14 Ocak 2019

UNVAN

KODU

UNVANI ADEDİ ARANILAN NİTELİKLER
181201

 

Fizyoterapist

 

1

 

Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Programlannın birinden mezun olmak.

 

 

181202

 

Biyolog

 

2

 

Üniversitelerin Biyoloji Bölümünden mezun olmak.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü Tıbbi Mikrobiyoloji alanında yüksek lisans yapmış olmak.

Belgelendirmek şartıyla 5 yılı Üniversite Hastanelerinin Tıbbi Mikrobiyoloji laboratuvarlannın Moleküler mikrobiyoloji, seroloji, İmmunfloresan ve immunblot-Western blot tekniklerle ve en az 3 yılda mikobakteri tiplendirmesinin moleküler yöntemlerle çalışılıp değerlendirildiği Düzey 3 Mikobakteriyoloji laboratuvarında olmak üzere toplam 8 yıl laboratuvar tecrübesi olmak.

 

181203

 

 

Ebe

 

 

1

 

 

Sağlık Yüksekokullarının ve/veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin Ebelik Bölümü Lisans programlarının birinden mezunu olmak.

 

*Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

Genel Şartlar

  1. Türk vatandaşı olmak,
  2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  3. Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  4. 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
  5. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

İstenen Belgeler

1- 1 adet dilekçe (www.personel.duzce.edu.tradresinde mevcut.)

2- 4 adet fotoğraf

3- Özgeçmiş (CV)

4- Diploma (noter tasdikli veya aslı görüldükten sonra Personel Daire Başkanlığımızca onaylanmış sureti)

5- 2018 KPSS Lisans sonuç belgesi

6- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

7- Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için)

8- Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikler ile ilgili belgeler (mezuniyet sonrası alınan deneyim belgeleri geçerli sayılacaktır.)

9- Güvenlik Soruşturması Formu, Adli Sicil Kaydı

BAŞVURULAR. DEĞERLENDİRME VE SONUÇLAR

Başvuracak adayların; ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar), Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday en fazla 1 (bir) kadro için başvuruda bulunabilir. Eksik evrak/belge ile başvurular kabul edilmeyecektir. Noter vekaleti ile başvuru yapılabilir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri https://personel.duzce.edu.tr/ adresinden ilan edilecektir. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada hak kazanacaktır. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır.

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sonuçların https://personel.duzce.edu.tr/ adresinde ilan edildiği günden itibaren 7 (yedi) gün içinde dilekçe ile göreve başlayıp başlamayacaklarını Personel Daire Başkanlığına bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçeleri süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

* Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

SAĞLIK VE SAĞLIKÇIYA DAİR GÜNCEL HABER VE PERSONEL İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZİ   VE  ‘DAN  TAKİP EDİNİZ

Çukurova Üniversitesi 96 Hemşire ile Sağlık Personeli Alımı Yapacak

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.