DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Yağışlı

Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı! En Son Kaç Puanla Kapattı?

Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan edilen ve KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94 puan sıralamasıyla başvurusu alınarak atanmaya hak kazanan asıl ile yedek adayların isim listesi açıklandı…

Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alım Sonuçları Açıklandı! En Son Kaç Puanla Kapattı?
23.07.2019
8.872
A+
A-

Sözleşmeli Personel Alım Sonuçları

 

Üniversitemiz Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere ilan edilen ve KPSSP3, KPSSP93 ve KPSSP94 puan sıralamasıyla başvurusu alınarak atanmaya hak kazanan asıl ile yedek adayların isim listesi aşağıya çıkarılmıştır.
Asıl Adayların 06/08/2019 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat edilen unvanlarda asıl ve yedek adaylar belirlenmiş olup (ilan edilen kadrolardan 1 adet alım yapılacak unvanlar için iki katı diğer unvanlar için bir katı yedek aday belirlenmiştir.), asıl kazananlardan süresi içerisinde müracaat olmadığı takdirde yedek olanlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır.
Göreve Başlama İçin İstenilen Belgeler:
1-  1 (Bir) Adet Kimlik Fotokopisi
2-  4 (Dört) Adet Fotoğraf
3- Atanmaya hak kazanan adayların gece nöbeti tutmaya engel durumun olmadığını gösteren heyet raporu. (Tam teşekküllü Üniversite veya Devlet Hastanelerinden) almaları gerekmektedir.
4- Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırma formu. (Tek sayfa halinde bilgisayar ortamında doldurularak çıktı alınması gerekmektedir.)
5- Mal bildirim formu
6- Diplomanın Aslı ve Fotokopisi (Aslı görülerek fotokopisi alınacaktır.)

Sonuçları açıklanan Cumhuriyet Üniversitesi’nin verdiği ilana ulaşmak için TIKLAYINIZ

ATANACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN

 

AÇIKLAMALAR

1-  09 Kod Nolu Sağlık Teknikeri (ATT) için başvuran adaylardan Hatice Betül ÖZ, İbrahim Halil EMEN ve Melise KÜTÜK’ün ilanda belirtilen “Yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerin acil servisinde en az 1 (bir) yıl çalışma deneyimi bulunmak ve deneyim istenen ilanlar için deneyimin SGK (Sigorta Primi yatırılmış olması) kaydı ile belgelendirilmesi gerekmektedir” şartını taşımadıkları tespit edilerek (Sigortası acil servis meslek kodlarından birinde bir yıl yatırılmadığı tespit edilmiştir.) başvuruları değerlendirmeye alınmamıştır.

2-  11 Kod Nolu Sağlık Teknikeri (Ameliyathane) için başvuran adaylardan Eray BİNARDAN’ın ilanda belirtilen “Yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerin ameliyathanesinde  en az 1 (bir) yıl çalışma deneyimi bulunmak. ve deneyim istenen ilanlar için deneyimin SGK (Sigorta Primi yatırılmış olması) kaydı ile belgelendirilmesi gerekmektedir” şartını taşımadığı tespit edilerek, (Sigortası ameliyathane meslek kodlarından birinde bir yıl yatırılmadığı tespit edilmiştir.) başvurusu değerlendirmeye alınmamıştır.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.